Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24429
Stary 14.11.2017, 00:06
No i dobrze, na początek okresu przygotowawczego powinien być gotowy. Co nie zmienia faktu, że łącznie Kolar będzie miał pół roku bez gry (5 minut z Niecieczą), więc to i tak bardzo dużo. Fajnie by było, jakby chociaż jeden z dwójki Kolar-Bałaniuk okazał się wartościowym wzmocnieniem.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując