|
No i dobrze, na początek okresu przygotowawczego powinien być gotowy. Co nie zmienia faktu, że łącznie Kolar będzie miał pół roku bez gry (5 minut z Niecieczą), więc to i tak bardzo dużo. Fajnie by było, jakby chociaż jeden z dwójki Kolar-Bałaniuk okazał się wartościowym wzmocnieniem.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|