Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80376
Stary 12.11.2017, 18:22
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja pie...ole tu jest rzeczywistość nie gra....
No super. Tylko pytanie czy w najbardziej realistycznej grze w piłce nożnej byłyby opcje transferowe, które są niezgodne z prawem międzynarodowym. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, a co za tym idzie przychylam się do stanowiska, że kontrakcie Sadloka może być klauzula dotycząca jedynie klubów zagranicznych. Jakby ktoś był lepiej zorientowany w temacie to niech się wypowie.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując