brylant17 napisał(a):

|
Ja pie...ole tu jest rzeczywistość nie gra....
|
No super. Tylko pytanie czy w najbardziej realistycznej grze w piłce nożnej byłyby opcje transferowe, które są niezgodne z prawem międzynarodowym. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, a co za tym idzie przychylam się do stanowiska, że kontrakcie Sadloka może być klauzula dotycząca jedynie klubów zagranicznych. Jakby ktoś był lepiej zorientowany w temacie to niech się wypowie.