AgresywnyChomik napisał(a):

|
Fajnie ze Sadlok podpisal, mam nadzieje ze klauzule odejscia dotycza tylko zagranicy.
|
Obawiam się, że tylko jako gentleman's agreement.
Zawieranie tego typu klauzuli i podobnych - jak np. wyższa kwota odstępnego dla klubów z Polski niż zagranicy, może być niezgodna z prawem i dyskryminujące.
Zasada wolnego rynku powinna obowiązywać również i na rynku transferowym

.