Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80373
Stary 12.11.2017, 16:53
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Fajnie ze Sadlok podpisal, mam nadzieje ze klauzule odejscia dotycza tylko zagranicy.
Obawiam się, że tylko jako gentleman's agreement.
Zawieranie tego typu klauzuli i podobnych - jak np. wyższa kwota odstępnego dla klubów z Polski niż zagranicy, może być niezgodna z prawem i dyskryminujące.
Zasada wolnego rynku powinna obowiązywać również i na rynku transferowym .
Odpowiedz cytując