Wasiu napisał(a):

W lecie krążyły plotki, że interesujemy się napastnikiem Dnipro, Dovbykiem. Ostatecznie przyszedł jego kolega.
Ciekawi mnie czy nasz pion transferowy dalej ma jego nazwisko zapisane. Na razie w 12 meczach 2 ligi ukraińskiej ma 12 bramek, a na papierze i na filmikach wyglądał lepiej niż Balaniuk.
|
Dovbyk ciekawy pilkarz, ale przypomina Balaniuka, wiec pewnie temat zapomniany.
Tutaj bramki z ostateniego meczu (bramka 3 i 5)
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=sksS8ZTgkGc
Niemniej jednak to jest
trzeci poziom rozgrywkowy na UA no i Dnipro najmocniejsze