Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20454
Stary 12.11.2017, 16:39
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
W lecie krążyły plotki, że interesujemy się napastnikiem Dnipro, Dovbykiem. Ostatecznie przyszedł jego kolega.
Ciekawi mnie czy nasz pion transferowy dalej ma jego nazwisko zapisane. Na razie w 12 meczach 2 ligi ukraińskiej ma 12 bramek, a na papierze i na filmikach wyglądał lepiej niż Balaniuk.
Dovbyk ciekawy pilkarz, ale przypomina Balaniuka, wiec pewnie temat zapomniany.
Tutaj bramki z ostateniego meczu (bramka 3 i 5) https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=sksS8ZTgkGc

Niemniej jednak to jest trzeci poziom rozgrywkowy na UA no i Dnipro najmocniejsze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując