Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80367
Stary 12.11.2017, 00:41
Jeśli rok temu zdobylismy licencje bez najmniejszego problemu to i tym bardziej teraz się uda. Wtedy jednak porykalismy sie z dużo większymi problemami. I faktycznie teraz nie będziemy mieli noża na gardle jak w przypadku sprzedaży Judasza i Brleka.

Jeszcze co do kontuzji Kolara.. to patrząc na poczynania Ondraska, formę Balaniuka (gość chyba pol roku nie mial pilki przy nodze) , kontuzjach oraz wieku Brożka może się okazać że w zimie Junco będzie szukal kolejnego napastnika. I to nawet zakładając pozostanie Carlitosa. Ilościowo i na papierze wyglądamy świetnie kadrowo, ale rzeczywistość już nie jest taka różowa.
Odpowiedz cytując