Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20448
Stary 11.11.2017, 23:53
ciekawi mnie czy Lech tym Skandynawom daje jakiś lux hajs czy raczej tylko troszkę więcej niż w ich lidze, bo są tam raczej solidni gracze z kończącymi się kontraktami:

https://www.transfermarkt.pl/anton-t...spieler/109196

mityczny Lewicki:
https://www.transfermarkt.pl/oscar-l.../spieler/76051

https://www.transfermarkt.pl/jo-inge.../spieler/73323

https://www.transfermarkt.pl/magnus-.../spieler/54775

https://www.transfermarkt.pl/vegard-.../spieler/62054

https://www.transfermarkt.pl/soren-r.../spieler/44471

już podpisany przez Lecha:
https://www.transfermarkt.pl/thomas-.../spieler/62086

https://www.transfermarkt.pl/erdal-r...spieler/230746

https://www.transfermarkt.pl/elliot-...spieler/151682

https://www.transfermarkt.pl/mushaga...spieler/121577

https://www.transfermarkt.pl/jorgen-...spieler/112336

https://www.transfermarkt.pl/johan-b...spieler/107539

https://www.transfermarkt.pl/sotiris.../spieler/97616

https://www.transfermarkt.pl/jakub-s.../spieler/74900

https://www.transfermarkt.pl/kim-and.../spieler/49477

https://www.transfermarkt.pl/marcus-.../spieler/48249

https://www.transfermarkt.pl/zymer-b...spieler/213555

https://www.transfermarkt.pl/herman-...spieler/183588

https://www.transfermarkt.pl/jonatha...spieler/180137

https://www.transfermarkt.pl/mostm/p...spieler/103558

https://www.transfermarkt.pl/amin-no.../spieler/89647

https://www.transfermarkt.pl/mikael-.../spieler/75705

https://www.transfermarkt.pl/paulinh.../spieler/58475

https://www.transfermarkt.pl/anders-.../spieler/48764
Odpowiedz cytując