Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
20448
11.11.2017, 23:53
ciekawi mnie czy Lech tym Skandynawom daje jakiś lux hajs czy raczej tylko troszkę więcej niż w ich lidze, bo są tam raczej solidni gracze z kończącymi się kontraktami:
https://www.transfermarkt.pl/anton-t...spieler/109196
mityczny Lewicki:
https://www.transfermarkt.pl/oscar-l.../spieler/76051
https://www.transfermarkt.pl/jo-inge.../spieler/73323
https://www.transfermarkt.pl/magnus-.../spieler/54775
https://www.transfermarkt.pl/vegard-.../spieler/62054
https://www.transfermarkt.pl/soren-r.../spieler/44471
już podpisany przez Lecha:
https://www.transfermarkt.pl/thomas-.../spieler/62086
https://www.transfermarkt.pl/erdal-r...spieler/230746
https://www.transfermarkt.pl/elliot-...spieler/151682
https://www.transfermarkt.pl/mushaga...spieler/121577
https://www.transfermarkt.pl/jorgen-...spieler/112336
https://www.transfermarkt.pl/johan-b...spieler/107539
https://www.transfermarkt.pl/sotiris.../spieler/97616
https://www.transfermarkt.pl/jakub-s.../spieler/74900
https://www.transfermarkt.pl/kim-and.../spieler/49477
https://www.transfermarkt.pl/marcus-.../spieler/48249
https://www.transfermarkt.pl/zymer-b...spieler/213555
https://www.transfermarkt.pl/herman-...spieler/183588
https://www.transfermarkt.pl/jonatha...spieler/180137
https://www.transfermarkt.pl/mostm/p...spieler/103558
https://www.transfermarkt.pl/amin-no.../spieler/89647
https://www.transfermarkt.pl/mikael-.../spieler/75705
https://www.transfermarkt.pl/paulinh.../spieler/58475
https://www.transfermarkt.pl/anders-.../spieler/48764
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11