|
W sparingu ze Śląskiem pozytywnie zaskoczył mnie Bartkowski. Umie grać inteligentnie, myśli na boisku. Co ciekawe, w moim odczuciu jako środkowy obrońca zagrał o wiele lepiej niż na prawej stronie, choć to nie jest jego nominalna pozycja.
Widać momentami postępy u Tibora i Wojtkowskiego. Balaniuk lepiej niż Ondrasek. Perez potwierdza zwyżkę dyspozycji. Cuesta pewnie. Bardzo szkoda Kolara. Ma chłopak pecha. Świątko obiecująco.
Reszta słabiutko. Małecki bez formy, Pietrzak zero jakości, Cywka też, Że Manuel - jak zwykle. Inna sprawa, że z jakiś powodów zespół kompletnie z nim nie gra, jedynie wtedy, gdy już inaczej się nie da. Ciekawe. Lakos to na razie zawodnik nie na pierwszą ligę. Kostal dał równie mało jak Ze Manuel. Potrzebuje na pewno więcej minut na boisku.
|