Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6490
Stary 11.11.2017, 09:03
Toeju napisał(a):Wyświetl post
W sobotę mecz ze Śląskiem.

Jak uważacie, Kiko do pograć, którzy do tej pory nie łapali się do 11-stki + ew. zmiany i do tego młodzież?
Feio już sie na ten temat wypowiedzial.

Zagrają Ci ktorym brakuje minut, czyli wg mnie:

Cuesta - Bartkowski (Cywka?), Świątko(?), Arsenic,Pietrzak- Kostal, Halilovic, Perez, Malecki (Ze) - Kolar, Balaniuk

Z młodzieży zagra pewnie Świątko, bo już w 2 sparingach Kiko go widział, a i na ten moment ktoś z mlodych musi byc gotowy na wypadek kontuzji naszych podstawowych obrońców...
Poza tym może Plewka, Śliwa, Chorazka?
Fajny sparing się szykuje
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2017 o godz. 09:06.
Odpowiedz cytując