Toeju napisał(a):

W sobotę mecz ze Śląskiem.
Jak uważacie, Kiko do pograć, którzy do tej pory nie łapali się do 11-stki + ew. zmiany i do tego młodzież?
|
Feio już sie na ten temat wypowiedzial.
Zagrają Ci ktorym brakuje minut, czyli wg mnie:
Cuesta - Bartkowski (Cywka?), Świątko(?), Arsenic,Pietrzak- Kostal, Halilovic, Perez, Malecki (Ze) - Kolar, Balaniuk
Z młodzieży zagra pewnie Świątko, bo już w 2 sparingach Kiko go widział, a i na ten moment ktoś z mlodych musi byc gotowy na wypadek kontuzji naszych podstawowych obrońców...
Poza tym może Plewka, Śliwa, Chorazka?
Fajny sparing się szykuje