|
Dzisiejsza wiadomość o przedłużeniu kontraktu z Sadlokiem niesie ze sobą jeszcze jedną nowinę: "Hej, tu Wisła, my mamy się świetnie!". To bardzo budujące, że możemy w łatwy sposób (jest listopad, za 2 miesiące Sadlok mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem) zatrzymać naszego czołowego piłkarza na tak długi czas.
To bardzo piękna wiadomość z jeszcze jednego względu. Sadlok bardzo zżył się z miastem, klubem, kibicami. O tym już wspomniało powyżej kilka osób. To jest na prawdę fantastyczna sprawa, że udało się nam go zatrzymać.
Brawo! Brawo! Brawo!
|