Patryko napisał(a):

Zastanawia mnie jeszcze czy:
a). oczekiwania finansowe Maćka nie były aż tak wysokie
b). Wisła jest w stanie płacić zawodnikom absolutnie pierwszego wyboru naprawdę godziwe pieniądze
|
jesli nie masz wiekszych problemow w zyciu to gratuluje
