Charlie napisał(a):
|
A jeszcze jedno - gdyby w klubie był Kapka i spółka to pewnie dopiero na noworocznym kacu skapnęliby się, że Sadlokowi kończy się kontrakt, a ewentualne rozmowy zaczęli w marcu.
|
Obawiam się, że nie byłoby już o czym rozmawiać, bo Sadlok miałby już podpisany kontrakt z Jagą/Legią/kimś innym i odszedł w czerwcu za przysłowiowy psi ....