Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80349
Stary 10.11.2017, 17:02
Charlie napisał(a):
A jeszcze jedno - gdyby w klubie był Kapka i spółka to pewnie dopiero na noworocznym kacu skapnęliby się, że Sadlokowi kończy się kontrakt, a ewentualne rozmowy zaczęli w marcu.
Obawiam się, że nie byłoby już o czym rozmawiać, bo Sadlok miałby już podpisany kontrakt z Jagą/Legią/kimś innym i odszedł w czerwcu za przysłowiowy psi ....
Odpowiedz cytując