|
A jeszcze jedno - gdyby w klubie był Kapka i spółka to pewnie dopiero na noworocznym kacu skapnęliby się, że Sadlokowi kończy się kontrakt, a ewentualne rozmowy zaczęli w marcu.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|