Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80343
Stary 10.11.2017, 16:10
Brawa dla Zarządu to jedno.
Duże brawa należą się również Maciejowi. Swoje z nami przeszedł (zmiany właścicielskie, zaległe pensje), a my z nim (fatalne występy. Teraz Maciek ustabilizował formę, a Wisła zarządzanie. I chyba obie strony to widzą.
Taką postawą zyskuje się zaufanie i szacunek kibiców. Co oczywiście wcale nie oznacza, że kiedyś nas nie opuści, ale da zarobić.
Brawo My!
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując