s1mone napisał(a):

|
Bardzo bym też chciał zobaczyć w przyszłym sezonie w Wiśle Sadloka i Carlitosa. To są moim zdaniem zdecydowanie najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w ekstraklasie. Tylko, że to pewnie marzenie ściętej głowy.
|
Maciek już jest podpisany do 2021, może i Carlitos zostanie
