Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2788
Stary 10.11.2017, 14:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bardzo bym też chciał zobaczyć w przyszłym sezonie w Wiśle Sadloka i Carlitosa. To są moim zdaniem zdecydowanie najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w ekstraklasie. Tylko, że to pewnie marzenie ściętej głowy.
Maciek już jest podpisany do 2021, może i Carlitos zostanie
Odpowiedz cytując