Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80298
Stary 09.11.2017, 14:32
Jak sam będzie chciał odejść to odejdzie. Dostanie gdzieś więcej i niech idzie, rozumiem go.

Za to wypadałoby kogoś skasować już w zimie, parę złotych wpadnie.

Co zrobić, taka kolej rzeczy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując