|
@brylant17
Rocznikowo Maciek zaraz będzie mieć 29 lat, czyli tak naprawdę przed nim jeszcze z 5-6 lat gry na najwyższym poziomie. U nas kontrakt kończy mu się za 8 miesięcy, za chwilę będzie mógł podpisać nowy z kimkolwiek zechce, a wydaje mi się, że obecne władze Wisły nie są na tyle nierozważne, żeby zesłać go za to do rezerw i powtórzyć casus Cierzniaka. Maciek doskonale wie, że podpisując teraz kontrakt musi zabezpieczyć siebie i rodzinę, to czy pójdzie do Legii czy np. do jakiegoś przeciętniaka Bundesligi czy ligi greckiej ma dla niego pewnie drugorzędne znaczenie. Będzie się liczyć wysokość kontraktu i szansa na pierwszy skład. Legia ma Hlouska (ten sam wiek co Maciek), na tej pozycji może też grać Jędrzejczyk jak i od biedy Guilherme - szanse na regularną grę określiłbym jako średnie.
Sądzę również, że Wisła nie będzie chciała tworzyć kominu płacowego, żeby za wszelką cenę Sadloka zatrzymać i będzie chciała na nim zarobić cokolwiek jeszcze w okienku zimowym.
edit: Też bym chciał, żeby Maciek został, ale nas najzwyczajniej w świecie na niego nie stać.... no chyba, że jakiś zewnętrzny sponsor zapłaci mu kontrakt.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.11.2017 o godz. 14:40.
|