Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Olo
Junior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13398
Stary 08.11.2017, 16:59
Siema,
Jako, że jedyną ciekawą kwestią pobytu Termalicy w ekstraklasie jest bliski wyjazd i możliwość wykupu biletów na sektory poza klatką to proponuję już rozpocząć akcję.
Zróbmy to co ostatnio, wykupmy wszystkie bilety na sektory A B i C. Do klatki i tak będzie komplet, atmosfera swojska gwarantowana. "Co to za miasto, co to za wieś..."

https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0780
Odpowiedz cytując