Siema,
Jako, że jedyną ciekawą kwestią pobytu Termalicy

w ekstraklasie jest bliski wyjazd i możliwość wykupu biletów na sektory poza klatką to proponuję już rozpocząć akcję.
Zróbmy to co ostatnio, wykupmy wszystkie bilety na sektory A B i C. Do klatki i tak będzie komplet, atmosfera swojska gwarantowana. "Co to za miasto, co to za wieś..."
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0780