|
Lubic a stosować to dwie różne rzeczy. Wykonawców Kiko ma do każdej taktyki, pytanie czy podolaja i czy ta taktyka jest dobra na konkretne spotkanie.
Llonch nawet przy takich samych założeniach nie zagra tego samego co Halilovic i odwrotnie. Wiec jesli Kiko stawia np w srodku na Lloncha i Veleza to mowienie o ofensywnej taktyce to gadanie od rzeczy...
|