inspektor erektor napisał(a):

|
VAR ma większą moc decyzyjną niż sędzia. W sytuacjach stykowych decyzję podejmuje sędzia z wozu, sędzia boiskowy może ewentualnie popatrzeć na monitor.
|
Przestan rozpowszechniac bzdury. Ostatnie slowo zawsze nalezy do sedziego glownego.