Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
12501
05.11.2017, 16:27
Brlek znowu cały mecz na ławce. Pomimo tego że jego drużyna przegrywa wszystko jak leci. Ciekawe czy ponownie długa aklimatyzacja czy nawet outsider ligi włoskiej to za wysokie progi dla wyróżniającego się piłkarza eklapy. Szkoda.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO