Temat
:
XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Sandecja Nowy Sącz, 4 Listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód
Offline
#
224
05.11.2017, 15:07
Markus
napisał(a):
Junco z Ramirezem wykonali rewelacyjna pracę. A nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
Jak dodamy do tego, że to wszystko za darmo oraz, że Ze Manuel jest jedynie pożyczony to naprawdę trzeba powiedzieć Chapeau Bas!
Snow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Snow
Znajdź inne posty napisane przez Snow