Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12498
Stary 05.11.2017, 11:35
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
Kocha Legię, czy nie, do Wisły ma chyba sentyment, bo pojawił się dziś na meczu i nawet cieszył z bramek
To zwykły półgłówek, czego z resztą już nie raz dowiódł. Ktoś pewnie sobie robił z niego jaja, zagadał że L podpytywała, a ten podłapał i musiał jebnąć monolog w telewizji. W każdym bądź razie, po takim występku Wisłe może jedynie już z trybun obejrzeć
Odpowiedz cytując