pepe72 napisał(a):

Dzisiaj był Pan Perez i drugi udany (po Śląsku) mecz Imaza.
Weszło dało
8 Carlitosowi
7 Perez, Bartkowski
6 Imaz, Buchalik, Głowa, Arsenić, Sadlok, Bartosz
5 Halilović
4 Boguski, Ondrasek, Wojtkowski
z trybun to wyglądało, że jak piłka była w okolicy Pereza to była to jego piłka, niezależnie kto tam się znajdował. Miał chyba jedno nieudane podanie.
|
Ale ja broń Boże nie umniejszam Perezowi za dzisiejszy mecz. Mnie tylko posty i logika wyara bawi