Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 04.11.2017, 22:07
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim Sandecja nie utrudniała za bardzo gry, bo nadal rzucało się w oczy, że Perez zbyt wolno pozbywa się piłki. Fizycznie wyglądał dobrze, nawet po 80 minucie agresywnie i dynamicznie doskakiwał do rywala z pressingiem. Za ten mecz należy go pochwalić, bo zagrał powyżej oczekiwań.

Drużyna pokazała, że jest potencjał i być może, kiedy wspólnie solidnie przepracują zimę, to na wiosnę naszą grę będzie się dało oglądać. Od kilku kolejek widać było progres, zabrakło zwycięstw. Teraz to zwycięstwo było bezdyskusyjne i za to należą się gratulacje.
Na początku próbowali.
Pamiętam jedno wyprowadzenie piłki, gdzie nasz obrońca doszedł do linii końcowej po podaniu od bramkarza.
Odpowiedz cytując