|
Sandecja byla bardzo slaba.
Perez nie jest defensywnym zawodnikiem mimo ze z Sandecja dawal rade to z lepsza druzyna on sie marnuje na tej pozycji, jednak grac musi przez kontuzje innych.
Bartosz bardzo dobre 10 minut mysle ze tak wlasnie powinien wchodzic.
Bartkowski ciezko oceniac aczkolwoek dalbym mu okazje zagrac z kims innym kosztem Cywki.
Halilovic moim zdaniem ciagle za slaby.
Malinowy król malowanych róż
|