Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 04.11.2017, 14:10
Nie dlatego. Sytuacja w Kielcach jest bardzo podobna do naszej: gruntowna przebudowa, 'nie przelewa sie', trener z 4 świata, który pracuje pół roku krócej, również nie uniknęli zawirowań w sferze właścicieli, a mimo to grają piłką,pokarali nas dwa razy w tygodniu, są wyżej w tabeli, a ich bilans bramkowy w ostatnich dwóch meczach to 8:0. Korona to świetny przykład, że w krótszym czasie można z takiego samego bagna zrobić coś więcej i lepiej, niż zrobił to nasz obecny trener. Właściwie przykład tej drużyny zabiera wszystkie argumenty typu 'potrzeba czasu', 'pamiętacie, co było rok temu?', 'wieża Babel'.
Odpowiedz cytując