Temat
:
XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Sandecja Nowy Sącz, 4 Listopada, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
128
04.11.2017, 13:12
Karherop
napisał(a):
Od kiedy Termalika ma sztame z parchami
Przecież X razy, w tym na naszym stadionie skandowali, że sąsiadka rządzi w Krakowie
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi