Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.11.2017, 20:27
R33 napisał(a):Wyświetl post
Ja jeszcze tak odnośnie tego, że Tibor był na konferencji dzisaj. Przed ligowym meczem z Wisłą Płock na konferencji był Kamil Wojtkowski, a w owym meczu tylko siedział na ławce (nawet nie wszedł), dalszych meczów mi się nie chciało sprawdzać. Tak więc nie można się tym sugerować.
uff to dobrze.
Juz sie balem o to ze chorwacki woz z weglem wyjdzie w podstawie. Trochim moglby go troche poprzestawiac
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując