R33 napisał(a):

|
Ja jeszcze tak odnośnie tego, że Tibor był na konferencji dzisaj. Przed ligowym meczem z Wisłą Płock na konferencji był Kamil Wojtkowski, a w owym meczu tylko siedział na ławce (nawet nie wszedł), dalszych meczów mi się nie chciało sprawdzać. Tak więc nie można się tym sugerować.
|
uff to dobrze.
Juz sie balem o to ze chorwacki woz z weglem wyjdzie w podstawie. Trochim moglby go troche poprzestawiac