Nwm czy było/umknęło komuś, ale nasz były zawodnik DG77 przyznał się, że kocha stołeczny klub bardziej od nas. Kibiców, atmosferę i organizację
https://footroll.pl/newsy/ekstraklas...ze-kocha-legie (wiem, że legijna stronka ale w sumie tutaj tylko to było