Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12495
Stary 03.11.2017, 20:21
Nwm czy było/umknęło komuś, ale nasz były zawodnik DG77 przyznał się, że kocha stołeczny klub bardziej od nas. Kibiców, atmosferę i organizację

https://footroll.pl/newsy/ekstraklas...ze-kocha-legie (wiem, że legijna stronka ale w sumie tutaj tylko to było
Odpowiedz cytując