Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

biedny Velez z taką kontuzją prędko nie podupczy
a na serio to jprdl o.O
edit: łudze sie tylko ze to śrendio wiarygodne bo karcz to debil i leń
|
troche prawdy w tekscie jest . Niemniej jednak - uraz Veleza jest inny i raczej nie zobaczymy go juz w tej rundzie. Ogolnie klub sie nie popisal bo chlop stracil 2 miesiace (gdyby go dobrze zdiagnozowano i poddal by sie operacji to 8 tygodni trwa rehabilitacja...) Na ten moment cwiczy w Hiszpanii z nadzieja ze da sie uniknac pojscia pod noz.