Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 02.11.2017, 14:18
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
biedny Velez z taką kontuzją prędko nie podupczy

a na serio to jprdl o.O

edit: łudze sie tylko ze to śrendio wiarygodne bo karcz to debil i leń
troche prawdy w tekscie jest . Niemniej jednak - uraz Veleza jest inny i raczej nie zobaczymy go juz w tej rundzie. Ogolnie klub sie nie popisal bo chlop stracil 2 miesiace (gdyby go dobrze zdiagnozowano i poddal by sie operacji to 8 tygodni trwa rehabilitacja...) Na ten moment cwiczy w Hiszpanii z nadzieja ze da sie uniknac pojscia pod noz.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując