|
Myśle ze 3 mln euro za Carlosa to będzie odpowiednia kwota... cięzko będzie wyciagnąc wiecej .. Niko ktory ładował gola za golem w Polskiej lidzie i Europejskich Pucharach ledwo za 3.2 poszedł .. Kolar , Balaniuk licze na nich ze na Wiosne wystrzelą .. i na nich też zarobimy ..
|