Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24382
Stary 31.10.2017, 20:21
Cytat:
Sam Hiszpan nie chciał składać żadnych deklaracji. - W Wiśle jestem szczęśliwy. To świetny klub, a miasto bardzo mi się podoba. Ale nie mogę powiedzieć, że nigdy nie zmienię drużyny w Polsce. Czasem pojawiają się takie oferty, że nie można odmówić - powiedział
No i tyle w temacie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując