|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
Cytat:
|
Sam Hiszpan nie chciał składać żadnych deklaracji. - W Wiśle jestem szczęśliwy. To świetny klub, a miasto bardzo mi się podoba. Ale nie mogę powiedzieć, że nigdy nie zmienię drużyny w Polsce. Czasem pojawiają się takie oferty, że nie można odmówić - powiedział
|
No i tyle w temacie
|
|