Ogryzek napisał(a):

|
(...)Trzeba poszukać trenera lepszego od Kiko czy Skorzy. (...)
|
Ok. My szukamy, ty za niego płacisz.
Do niedawna klub miał zaległości finansowe. Wobec tylko samych piłkarzy liczone na 2-3 miesiące wstecz. Głośno też było o długach jakie klub miał wobec miasta.
Pieniądze ze sprzedaży Brleka pozwoliły na zasypanie finansowego dołka na tyle, że nie trąbią o nim media.
Wystarczy chwilowa cisza na tym polu a już co niektórzy wypisują że
4 miejsce na półmetku rozgrywek będzie można przyjąć z umiarkowanym optymizmem."
Umiarkowanym...
Serio ....a?