Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24379
Stary 31.10.2017, 19:08
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Typowe odwracanie kota ogonem. Carlitos, Messi i Lewandowski i Wisla, Argentyna i Polska to rozumiem ten sam poziom wedlug Ciebie?
Nie wiem czego nie chcesz zrozumieć? Są drużyny uzależnione od jednego zawodnika i Wisła jest jedną z nich. Przy okazji wymieniłem ci dwie inne, co do których zakładam, ze nie uważasz, że to wina trenera i należy go zmienić.
Ja jeszcze pamiętam jak Argentyna była uzależniona od Maradony.
Odpowiedz cytując