wiesniak842 napisał(a):

|
Typowe odwracanie kota ogonem. Carlitos, Messi i Lewandowski i Wisla, Argentyna i Polska to rozumiem ten sam poziom wedlug Ciebie?
|
Nie wiem czego nie chcesz zrozumieć? Są drużyny uzależnione od jednego zawodnika i Wisła jest jedną z nich. Przy okazji wymieniłem ci dwie inne, co do których zakładam, ze nie uważasz, że to wina trenera i należy go zmienić.
Ja jeszcze pamiętam jak Argentyna była uzależniona od Maradony.