|
Powinno się z góry zatrudniać ze czterech trenerów i co przegraną wstawiać na stołek głównodowodzącego kolejnego z karuzeli. Płacone powinni mieć za liczbę dni przepracowanych jako 1 trener. Sprawa by się rozwiązała ; )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|