Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2627
Stary 31.10.2017, 12:02
Adasss napisał(a):Wyświetl post

Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...
To ja się jednak wtrącę. Nie, parę moich ostatnich postów to nie porównanie naszej gry z Lechem do tego co gra Korona. To dążenie do ukazania tego, że Korona się rozwija a my nie.
Odpowiedz cytując