Adasss napisał(a):

Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...
|
To ja się jednak wtrącę. Nie, parę moich ostatnich postów to nie porównanie naszej gry z Lechem do tego co gra Korona. To dążenie do ukazania tego, że Korona się rozwija a my nie.