Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24368
Stary 31.10.2017, 11:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Kontuzje nie tylko się przydarzają, ale i są zastanawiająco długo leczone. 5 kontuzji temu pytałem, czy mamy aż takiego pecha czy coś jest nie tak z treningiem?

Pytanie do studentów AWF - czy to aby na pewno chodzi o przygotowania przedsezonowe a nie bieżące treningi? Czy nastąpiły w ostatnim czasie zmiany w zakresie fizjoterapii i opieki medycznej?

Llonch dopiero co zaczął do formy wracać... Wielka szkoda.
Też miałem o to pytać. Na początku bramkarz, Pol,Velez, Ondrasek (w sumie w poprzednich klubach też miał problemy ze zdrowiem) - myślałem, że to pech jakiś - normalna sprawa bo kontuzje są zawsze i wszędzie.

ALE teraz zaczęło mnie to niepokoić co jest grane. Do tego grona doszli: Mały, Brożek, Pol i Gonzalez...

Odpowiedz cytując