czaro napisał(a):

Kontuzje nie tylko się przydarzają, ale i są zastanawiająco długo leczone. 5 kontuzji temu pytałem, czy mamy aż takiego pecha czy coś jest nie tak z treningiem?
Pytanie do studentów AWF - czy to aby na pewno chodzi o przygotowania przedsezonowe a nie bieżące treningi? Czy nastąpiły w ostatnim czasie zmiany w zakresie fizjoterapii i opieki medycznej?
Llonch dopiero co zaczął do formy wracać... Wielka szkoda.
|
Też miałem o to pytać. Na początku bramkarz, Pol,Velez, Ondrasek (w sumie w poprzednich klubach też miał problemy ze zdrowiem) - myślałem, że to pech jakiś - normalna sprawa bo kontuzje są zawsze i wszędzie.
ALE teraz zaczęło mnie to niepokoić co jest grane. Do tego grona doszli: Mały, Brożek, Pol i Gonzalez...