Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2626
Stary 31.10.2017, 11:45
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Polecam naukę czytania ze zrozumieniem


Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...
Naucz mnie zrozumienia Twoich wpisow w takim razie bo czytywalem Orwella, Szekspira, Dostojewskiego, Eco czy Herberta i nie mialem problemow ze zrozumieniem.
Co do postow Tira. Nie sa na podstawie porownania naszej gry z Lechem. Fakt ostatnie nasze spotkanie to byla mega kupa. Pozostale to tylko kupa. Nasz mecz ze Slaskiem to jakis dziwny przyklad na minimalizm zwolennikow pracy Kiko. Co my tam takiego pokazalismy bo nie rozumiem. Typowa kopanina, w ktorej wygra ten kto wiecej srzeli. Wyrownany mecz, w ktorym obie druzyny mialy duzo sytuacji. Co w tym meczu bylo takiego nadzwyczajnego? Jedni i drudzy mieli setki? Mieli. Wygral ten, ktory wiecej wykorzystal? Wygral. Tyle.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 31.10.2017 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując