Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 31.10.2017, 09:40
Bartkowski to przynajmniej nominalny prawy obrońca i powinien dostać szansę z Sandecją. Gorzej z środkiem pola, gdzie brak Llonch i Veleza będzie bardziej widoczny. Jeżeli obok Bashy zagra Perez to w defensywie znowu będzie dramat. Wg mnie możnaby spróbować zestawieniem: Buchalik - Sadlok, Arsenić, Głowacki, Bartkowski/Bartosz - Cywka, Basha, Wojtkowski, Carlitos, Boguski - Balanyuk. Zmiany: Pietrzak, Bartosz, Imaz. Perezów i Manueli nie chcę widzieć nawet na ławce.
Dalej nie wiadomo co z Ondraszkiem i Kolarem ? To jakiś dramat...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując