|
Szkoda Ivana bo Cywka jest po prostu kiepski na prawej obronie. Juz nie wiem czy on by nie był lepszy na skrzydle.
Ale niestety wyjedziemy w obronie pewnie tak jak poprzednio.
Zatem mam nadzieje, ze przy Carlitosie zagra ktoś z Bałaniuk/Kolar/Zdenek, a za Pereza Wojtkowski.
Buchalik
Cywka Głowacki Arsenic Sadlok
Basha
Boguski Wojtkowski Imaz
Bałaniuk Carlitos
|