Jakby ktoś nie widział meczu to Lechia dziś chyba strajkowała i grali do jednej bramki. Tu jest opis:
http://weszlo.com/2017/10/30/wolne-zarty-gdansk/
Jakoś tak mi chodzi po głowie, że zatrudnianie Mandziary to kłopoty dla klubu
A dla onanizujących się Koroną przypominam, że dziś pierwszy raz wygrała na wyjeździe. Bez wyjazdowego zwycięstwa zostaje tylko Śląsk. Jak dobrze liczę zakończyliśmy przedostanią kolejkę jesieni.
Dla tych co wysyłają Koko FR do Tarragony mam dobrą wiadomość. Maciej Skorża jest do wzięcia. Wywalili go ze Szczecina.
