|
Ten mecz i kolejny trzeba wygrać. W przeciwnym razie sam zacznę się zastanawiać nad przyszłością Kiko, a dodam, że generalnie jestem przeciwny jego zwalnianiu. Jednak jeśli czegoś mamy wymagać to właśnie pokonywania słabszych zespołów u siebie.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|