AgresywnyChomik napisał(a):

|
Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.
|
Nie nazwałbym tego "medialną nagonką". Tam był burdel tak jak i był u nas. Miasto sprzedające klub mitycznym Senegalczykom, potem Burdeński pojawiający się znikąd. Odstrzelony Bartoszek, wzięty trener z zadupia. Spore ruchy transferowe, ogólnie chaos.
To fakty.
Na czerwono nowi piłkarze:
