Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2017, 21:07
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.
Nie nazwałbym tego "medialną nagonką". Tam był burdel tak jak i był u nas. Miasto sprzedające klub mitycznym Senegalczykom, potem Burdeński pojawiający się znikąd. Odstrzelony Bartoszek, wzięty trener z zadupia. Spore ruchy transferowe, ogólnie chaos.

To fakty.

Na czerwono nowi piłkarze:

Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.10.2017 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując