|
Ja tam wierzę w to, co powiedział Junco - żaden polski klub nie może sobie w tym momencie pozwolić na Carlitosa. Myślę, że można tutaj zakładać sumkę podobną do ceny Brleka, wyobrażacie sobie Legię płacącą nam takie pieniądze? Z czego? Z programu zaciskania pasa po udanych występach w europejskich pucharach? Prędzej bym już tam widział Sadloka jako konkurenta do składu dla Hlouska - warunkami kontraktu z Legią nie wygramy, nie ma się co łudzić, jedyne co może tutaj zatrzymać Maćka to pewne miejsce w składzie.
|