|
@Harcownik
Pytanie o mistrzostwo brzmiało inaczej. Nie chodziło o ten sezon.
-" czy wyjedziesz z Polski jako mistrz kraju? Z Wisłą lub innym klubem"
-"tak"
Poza tym te podjazdy ze strony anal+ były co najmniej odrzucające i poniżej jakiegokolwiek poziomu.
|