Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2017, 19:57
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.
Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.
Odpowiedz cytując