wiesniak842 napisał(a):

Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.
|
Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.