staszek2309 napisał(a):

Przecież cała rozmowa jest tłumaczona na bieżąco więc Carlitos na pewno wiedział co się dzieje i spokojnie mógł się wypowiedzieć w kilku kwestiach.
Poza tym fajnie jest porozmawiać z kimś kto ma świeże spojrzenie na naszą Ekstraklapę. A tak pozostaje słuchać towarzystwa wzajemnej adoracji. Jedyna osoba z tego grona na plus to Szymek. Jego się fajnie słuchało.
|
ale zdajesz sobie sprawe że to na bieżąco , to tak naprawde nie jest na bieżąco (jak np w kinie z lektorem) tylko jest krótkie opóźnienie ?