Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.10.2017, 13:33
teo napisał(a):Wyświetl post
Arkadiuszu.
Nie chce byc dla kogokolwiek nieprzyjemny, ale jaka liga tacy eksperci. Albo jacy eksperci taka liga. Jak kto woli.
A gdzie jest nasza liga to wystarczy spojrzec na europejskie puchary.
Dziekuje za uwage.
Liga+ była nazywana lEgia+. Więc jest to medium, które w stosunku do Wisły nie ma powodu by stosować taryfy ulgowej. Podobnie jest z Weszło. Wygląda, że głównym krytykiem Wisły jest wislakrakow.com czy inny wislaportal.
Odpowiedz cytując