Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
219
30.10.2017, 13:25
Arkadiuszu.
Nie chce byc dla kogokolwiek nieprzyjemny, ale jaka liga tacy eksperci. Albo jacy eksperci taka liga. Jak kto woli.
A gdzie jest nasza liga to wystarczy spojrzec na europejskie puchary.
Dziekuje za uwage.
teo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez teo