|
Akurat słowa 'brakuje mi meczy' i 'jestem gotowy do gry' nie stoją ze sobą w sprzeczności, więc głupie czepianie się. Z drugiej strony mam nadzieję, że Pereza pozbędziemy się bardzo szybko, bo jest on za wolny (zarówno w decyzjach jak ich wykonaniu) na naszą ligę. Tak po prostu.
|