Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24330
Stary 30.10.2017, 12:24
Akurat słowa 'brakuje mi meczy' i 'jestem gotowy do gry' nie stoją ze sobą w sprzeczności, więc głupie czepianie się. Z drugiej strony mam nadzieję, że Pereza pozbędziemy się bardzo szybko, bo jest on za wolny (zarówno w decyzjach jak ich wykonaniu) na naszą ligę. Tak po prostu.
Odpowiedz cytując